משתתפים וזוכים באולימפיאדות הבינלאומיות

רשימת המשתתפים באולימפיאדות הבינלאומיות מטעם נבחרת ישראל לאורך השנים והישגיהם:

IChO – האולימפיאדה הבינלאומית בכימיה

IMChO – אולימפיאדת מנדלייב

IChO 52 – online – 2020

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית זהב
תיכון מקיף ג' אשדוד שפרינץ רון מדליית כסף
קריית חינוך דרור עין ורד שפר בר מדליית כסף
רב תחומי עמל טייבה יחיא וורד מדליית ארד

IMChO 54 – online – 2020

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון מקיף ג' אשדוד שפרינץ רון מדליית כסף
קריית חינוך דרור עין ורד שפר בר מדליית כסף
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית ארד
רב תחומי עמל טייבה יחיא וורד מדליית ארד
הכפר הירוק נתניה בלגולה מיכאל מדליית ארד
הכפר הירוק רמת השרון שטייניץ איתמר

IChO 51 – Paris, France – 2019

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד שפרינץ רון מדליית ארד
קריית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר רפאלי רון מדליית ארד
תיכון ליד האוניברסיטה ירושלים שוחט הלל מדליית ארד

IMChO 53 – St. Petersburg, Russia – 2019

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית ארד
עירוני ד' תל אביב הופמן הגר
תיכון ליד האוניברסיטה ירושלים שוחט הלל
קריית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר רפאלי רון
תיכון מקיף ג' אשדוד שפרינץ רון
 קריית חינוך דרור עין ורד שפר בר

IChO 51 – Prague & Bratislava – 2019

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
חמד"ע תל אביב לוטן רז מדליית כסף
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית ארד
הריאלי העברי חיפה גלשטיין חן
אחד העם ראש העין קרסק נועה

IMChO 52 – Minsk, Belarus – 2018

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
חמד"ע תל אביב לוטן רז מדליית ארד
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי
הריאלי העברי חיפה גלשטיין חן
אחד העם ראש העין קרסק נועה

IChO 49 – Nakhom Pathom, Thailand – 2017

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה מדליית ארד
יאס"א כרכור שמול אופיר מדליית ארד
תיכון רבין קרית ים פיליארסקי בן


IMChO 51 – Astana, Kazakhstan – 2017

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
יאס"א כרכור שמול אופיר מדליית ארד
פסגות כרמיאל ברגינסקי אמיל
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה
תיכון רבין קרית ים פיליארסקי בן

IChO 48 – Tblisi, Georgia – 2016

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה מדליית ארד
יאס"א כרכור שמול אופיר
מקיף עמק חרוד הרדוף גיא

 

IMChO 50 – Moscow, Russia – 2016

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה

 

IChO 47 – Baku, Azerbaijan – 2015

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית ארד
עירוני ה' חיפה צביאלי איתי מדליית ארד
תיכון ע"ש רבין מודיעין גנוסר נדב מדליית ארד
המקיף אורט נצרת עילית ארנזון רוני ציון לשבח

IChO 46 – Hanoi, Vietnam – 2014

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
גימנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון איליה רועי מדליית ארד
עירוני ה' חיפה צביאלי איתי
נדב גרופר
תיכון ע"ש רבין מודיעין גנוסר נדב

 

IChO 45 – Moscow, Russia – 2013

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
סנט ג'וזף אקריליקי נצרת זועבי מרח מדליית ארד
תיכון מקיף ג' אשדוד טייכמן אורי מדליית ארד
תיכון מקיף ג' אשדוד פרומקין רוני מדליית ארד
גימנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון איליה רועי מדליית ארד

 

IChO 44 – Washington DC, USA – 2012

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
בי"ס הניסוי על יסודי משגב פלד צוף מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד טייכמן אורי מדליית ארד
תיכון ליאו בק חיפה לייצין מיכאל מדליית ארד
קריית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר אוריון נדב מדליית ארד

 

IChO 43 – Turkey, Anakara – 2011

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
בי"ס הניסוי על יסודי משגב פלד צוף מדליית ארד
גימנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון משה מיכלשוילי מיכאל מדליית ארד
קריית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר אוריון נדב ציון לשבח
מקיף אורט קריית מוצקין רונן שטיין

 

IChO 42 – Tokyo, Japan – 2010

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית זהב
גימנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון משה מיכלשוילי מיכאל מדליית ארד
תיכון חדרה חדרה דגני אביתר מדליית ארד
אורט הורוביץ כרמיאל בן אשר אנאל

 

IChO 41 – Cambridge, England – 2009

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית זהב
תיכון חדרה חדרה דגני אביתר מדליית ארד
גימנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון משה מיכלשוילי מיכאל
תיכון עירוני ג' חיפה כספין נטע

 

IChO 40 – Budapest, Hungary – 2008

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית כסף
עירוני חוגים חיפה לירז דן מדליית ארד
אולפנת אמי"ת עירוני ו' חיפה הלימי אושרי מדליית ארד
שבח מופת תל אביבי מרחובסקי אריאל

 

IChO 39 – Moscow, Russia – 2007

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
עירוני חוגים חיפה שפירא אסף מדליית כסף
קריית חינוך אורט קרית ביאליק שמאי איתמר מדליית ארד
עירוני חוגיים חיפה לירז דן
תורני ואולפנית בר אילן נתניה הללויה שגית

 

IChO 38 – Gyenogsan, South Korea – 2006

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
קריית חינוך אורט קריית ביאליק בונין אלכסנדר מדליית ארד
קריית חינוך אורט קריית מוצקין שכטר פנחס ציון לשבח
עירוני א' תל אביב דבירי דן ציון לשבח
קריית חינוך אורט קרית ביאליק שמאי איתמר