האולימפיאדה הבינלאומית

המשתתפים  מקבלים הרצאות מקיפות, מתאמנים בפתירת בעיות, מבצעים תרגילי מעבדה ונבחנים בנושאים עיקריים של תכנית התחרות. ההכנות לאולימפיאדה כוללות ימי תרגול מרוכזים בטכניון ומחנות הנמשכים מספר ימים שבמהלכם הילדים משוכנים באחד מבתי המלון בחיפה. במשך כל התקופה הם מקבלים גם אימון אישי וקשר רציף עם המאמנת הראשית ועל סמך תוצאות המבחנים נקבעים ארבעת התלמידים שייצגו את מדינת ישראל באולימפיאדות הבינלאומיות המתקיימות ברחבי העולם. במשך השנים זכתה המשלחת הישראלית במדליות רבות!
תלמידים המעוניינים להשתתף בהכנות לאולימפיאדה הבינ"ל מוזמנים לפנות למאמנת הראשית דר' איזנה ניגל, 04-8293702
EMAIL: Izanaeti@tx.technion.ac.il, בצירוף המלצת המורה. 

תחרות זו מתקיימת מעל 40 שנה ומשתתפים בה כ-280 תלמידים מכ-70 מדינות.

בנוסף, ניתן ליצור קשר עם מנהלת פעילויות הנוער בפקולטה לכימיה, דר' אביטל להב , 048293738 או במייל mailto:savitalg@gmail.com

צרפת יולי 2019

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד שפרינץ רון מדליית ארד
קריית חינוך ע"ש בן גוריון עמק חפר רפאלי רון מדליית ארד
תיכון ליד האוניברסיטה ירושלים שוחט הלל מדליית ארד

צ'כיה וסלובקיה יולי 2018

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
חמד"ע תל אביב לוטן רז מדליית כסף
הכפר הירוק גן חיים פאר רועי מדליית ארד
הריאלי העברי חיפה גלשטיין חן
אחד העם ראש העין קרסק נועה

מנדלייב בלארוס אפריל 2018

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
חמד"ע תל אביב לוטן רז מדליית ארד

תאילנד יולי 2017

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה מדליית ארד
התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות ירושלים כרכור שמול אופיר מדליית ארד
תיכון רבין קריית ים פיליארסקי בן

מנדלייב קזחסטן אפריל 2017

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית זהב
התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות ירושלים כרכור שמול אופיר

גיאורגיה יולי 2016

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה מדליית ארד
התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות ירושלים כרכור שמול אופיר

מנדלייב רוסיה 2016

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית כסף
תיכון מקיף ג' אשדוד סבסטיאנוב רינה

אזרבייג'אן יולי 2015

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
עירוני ה' חיפה צביאלי איתי מדליית ארד
תיכון ע"ש רבין מודיעין גנוסר נדב מדליית ארד
תיכון ראשונים הרצליה סולן רון מדליית ארד
המקיף אורט ע"ש יגאל אלון נצרת עילית ארנזון רוני ציון לשבח

ווייטנאם יולי 2014

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
ג'מנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון איליה רועי מדליית ארד

מוסקבה יולי 2013

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון מקיף ג' אשדוד טייכמן אורי מדליית ארד
תיכון מקיף ג' אשדוד פרומקין רוני מדליית ארד
סנט ג'וזף אקריליקי נצרת זועבי מרח מדליית ארד
גמנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון איליה רועי מדליית ארד

ארה"ב יולי 2012

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
בי"ס הניסוי על יסודי משגב פלד צוף מדליית כסף
תיכון ליאו בק חיפה לייצין מיכאל מדליית ארד
תיכון מקיף ג אשדוד טייכמן אורי מדליית ארד
קרית חינוך ע"ש דוד בן גוריון עמק חפר אוריון נדב מדליית ארד

אנקרה-טורקיה יולי 2011

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
גמנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון מיכלשוילי מיכאל משה מדליית ארד
בי"ס הניסוי על יסודי משגב פלד צוף מדליית ארד
קרית חינוך ע"ש דוד בן גוריון עמק חפר אוריון נדב ציון לשבח
מקיף אורט קריית מוצקין שטיין רונן

יפן-טוקיו יולי 2010

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית זהב
תיכון חדרה חדרה דגני אביתר מדליית ארד
גמנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון מיכלשוילי מיכאל משה מדליית ארד
אורט הורוביץ כרמיאל בן אשר אנאל

אנגליה – קמברידג' יולי 2009

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית זהב
תיכון חדרה חדרה דגני אביתר מדליית ארד
גמנסיה ראלית ע"ש קררי ראשון לציון מיכלשוילי מיכאל משה
תיכון עירוני ג' חיפה כספין נטע

בודפשט יולי 2008

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
תיכון חדרה חדרה מעודה אסף מדליית כסף
עירוני חוגים חיפה לירז דן מדליית ארד
אולפנת אמי"ת עירוני ו' חיפה הלימי אושרי מדליית ארד
שבח מופת תל אביב מרחובסקי אריאל

מוסקבה יולי 2007

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
עירוני חוגים חיפה שפירא אסף מדליית כסף
קריית חינוך אורט קרית ביאליק שמאי איתמר מדליית ארד
תורני ואולפנית בר אילן נתניה הללויה שגית
עירוני חוגים חיפה לירז דן

דרום קוריאה יולי 2006

בי"ס עיר שם משפחה שם פרטי פרסים
קריית חינוך אורט קריית ביאליק בונין אלכסנדר מדליית ארד
קריית חינוך אורט קריית מוצקין שכטר פנחס ציון לשבח
עירוני א' תל אביב דבירי דן
קריית חינוך אורט קריית ביאליק שמאי איתמר