זוכי הכימיאדה

מקומות ראשונים כימיאדה 2015-2016

כיתה יב

הרדוף גיא מקיף עמק חרוד
פלום שרון מקיף י' ראשון לציון
קלינסקי רבקה ביה"ס תיכון ע"ש שי עגנון נתניה

כיתה יא

שמול אופיר תיכון ישראלי למדעים ירושלים
סבסטיאנוב רינה מקיף ג' אשדוד
פיליארסקי בן תיכון ע"ש רבין קרית-ים

ציון לשבח: ברגינסקי אמיל.

מקומות ראשונים כימיאדה 2014-2015

כיתה יב

איתי צביאלי תיכון עירוני ה', חיפה
רוני ארנזון המקיף אורט ע"ש יגאל אלון
נועם אבן התיכון הישראלי למדעים ואומנויות

כיתה יא

רון סולן ראשונים, הרצליה
איתמר תורן תיכון עירוני ד' תל אביב
נדב גינוסר תיכון ע"ש רבין (עירוני ב'), מודיעין

מקומות ראשונים כימיאדה 2012-13

כיתה יב

אורי טייכמן מקיף ג' – אשדוד
נועם סיגל בי"ס הכפר הירוק – רמת השרון
גוטמן הדר עצמאית
בר הראל  בי"ס הכפר הירוק – רמת השרון

כיתה יא

זועבי מרח סנט גוזף אקליריקי – נצרת
סהר מלכה תיכון אזורי ע"ש י. ח. ברנר – קיבוץ גבעת ברנר
רוני פרומקין מקיף ג' – אשדוד

מקומות ראשונים כימיאדה 2011-12

כיתה יב

צוף פלד בי"ס הניסויי העל יסודי – משגב
נדב אריין קרית חינוך ע"ש בן גוריון
לייצין מכאל תיכון ליאו בק – חיפה
גל פרבר  בי"ס למדעים ולאמנויות – ירושלים

ציון לשבח: גוטמן הדר.

כיתה יא

זועבי מרח סנט גוזף אקליריקי – נצרת
נועם סיגל בי"ס הכפר הירוק – רמת השרון
אורי טייכמן מקיף ג' – אשדוד

ציון לשבח: הגר עציון – תיכון ויצ"ו הדסים נתניה.

מקומות ראשונים כימיאדה 2010-11

כיתה יב

מיכאל משה מיכלשווילי גמנסיה ריאלית ע"ש קררי רשל"צ
הדס ענבר תיכון ע"ש גלילי כפר סבא
רז אוריין תיכון ליאו בק חיפה
שי ילניק תיכון למדעים ולאומנויות ירושלים

ציון לשבח: עמית סיון – תיכון ויצ"ו הדסים נתניה.

כיתה יא

פלד צוף בי"ס הניסויי העל יסודי משגב
בנארי נטע בי"ס תיכון מקיף צפית כפר מנחם
נדב אריין קרית חינוך ע"ש בן גוריון

ציון לשבח: הגר עציון – תיכון ויצ"ו הדסים נתניה.

מקומות ראשונים כימיאדה 2009-10

כיתה יב

הצטיינות יתרה אסף מעודה תיכון חדרה
אביתר דגני תיכון חדרה
אנאל בן אשר תיכון מקיף ע"ש הורוביץ כרמיאל
שי מרום מקיף אורט קרית מוצקין

ציון לשבח: איסראא ג'אבר – תיכון טייבה.

כיתה יא

מיכאל משה מיכלשווילי גמנסיה ריאלית ע"ש קררי רשל"צ
טל נוביק בי"ס "הנדסאים-הרצליה"
עומרי בן חורין תיכון ע"ש רבין (עירוני ב') מודיעין
דוד וייצמן התיכון הריאלי העברי חיפה

ציון לשבח: עאזם עדן – תיכון טייבה.

מקומות ראשונים כימיאדה 2008-9

כיתה יב

שחר צרפתי תיכון עירוני ג-חיפה
איליה אייזן שבח מופת -תל אביב
גיל סלומון מקיף אורט-קרית מוצקין
אריאל מרחובסקי שבח מופת -תל אביב

ציון לשבח: כספין נטע – תיכון עירוני ג'-חיפה, שי זייד – תיכון הריאלי  העברי-חיפה, שרון יוגב – קרית חינוך ותרבות דרור-תל מונד.

כיתה יא

אסף מעודה תיכון חדרה
שי זייד תיכון הריאלי העברי חיפה
שחר צרפתי תיכון עירוני ג חיפה

ציון לשבח: גיל סולומון – מקיף אורט קרית מוצקין.


מקומות ראשונים כימיאדה 2007-8

כיתה יב

אושרי הלימי אולפנת אמית עירוני ו חיפה
דן לירז עירוני חוגים חיפה
שרון טילס ויצו הדסים נתניה
אייל שטיין תיכון הראשונים הרצליה
תום קורן ויצו הדסים נתניה
נועה יחזקאל תיכון יצחק בן צבי קרית אונו

ציון לשבח: ניקולאי קוחליק – מקיף כפר סילבר אשקלון.

כיתה יא

אסף מעודה תיכון חדרה
מיכשוילי מיכאל-משה גמנסיה ראלית ע"ש קררי-ראשון לציון
דגני אביתר תיכון חדרה
רכס יובל מקיף עמק חרוד

ציון לשבח: בושיר מקסים – המקיף אורט ע"ש   יגאל אלון-נצרת עלית.

מקומות ראשונים כימיאדה 2006-7

כיתה יב

אלעד מלכה תיכון ע"ש יצחק בן צבי
שגית הללויה  תורני ואולפנית בר אילן
איתמר שמאי  קרית חנוך אורט
אסף שפירא  עירוני חוגים

כיתה יא

 דן לירז עירוני חוגים
אושרי הלימי אולפנת אמי"ת  עירוני ו
איתמר וולבוטר מקיף ע"ש יגאל אלון

מקומות ראשונים כימיאדה 2005-6

כיתה יב

פנחס שכטר מקיף אורט
מכאל איו קרית החינוך ע"ש עמוס דה שליט
ניר כהנא תיכון ע"ש יצחק בן צבי
אורטל גרטל תיכון אהל שם

כיתה יא

 דן דבירי תיכון עירוני ד'
אסף שפירא עירוני חוגים
איתמר שמאי קרית חנוך אורט
ליאור רותם עירוני ע"ש פנחס אילון
אלעד מלכה תיכון ע"ש יצחק בן צבי

ציון לשבח: אברהם רעות – תורני ואולפנית בר אילן.

מקומות ראשונים כימיאדה 2004-5

כיתה יב

אורי צוקרמן
מעיין זלוואס
ארז שרי
יוהנתן גרין

כיתה יא

דן דבירי 
שני שכטר
תום קוטלר

ציון לשבח: אדוארד חצ'טריאן, עידן חריטן.

מקומות ראשונים כימיאדה 2003-4

כיתה יב

נדב וקסר
דן דבירי
אסף הראל

כיתה יא

טל פריצקר
ארז שריג
אלכס רויטנברג

ציון לשבח: פבל ברמן, לודמילה מרקין.